Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

O nas

Opis placówki

Przedszkole Kolumbus jest czynne od godziny 6.30 do 17.00. Nasze przedszkole zlokalizowane jest w centrum miasta. Mieści się w wolno stojącym, niedużym, dwupiętrowym budynku. Jego atutem jest oddzielenie go od ruchliwej ulicy blokami mieszkalnymi. Ogród przedszkolny jest duży, zielony oraz wyposażony w nowoczesny sprzęt do zajęć i zabaw ruchowych. Jego centrum stanowi statek idealnie współgrający z nazwą naszego przedszkola. Obszar przedszkola objęty jest systemem monitoringu wizyjnego. Monitoring stosowany jest w celu ochrony osób i mienia.
W naszym przedszkolu funkcjonuje kuchnia prowadzona przez firmę Restauracja ” Pod Gruszą „. Jest to zespół wykwalifikowanych kucharzy, który we współpracy z dietetykiem, tworzy dla naszych dzieci nowoczesną, smaczną i zdrową kuchnię.

Ponadto, Kolumbus dysponuje pięcioma kolorowymi salami dydaktycznymi oraz ruchomą ścianą pomiędzy salą pierwszą i drugą, umożliwiającą stworzenie dużej powierzchni do organizacji olimpiad sportowych, koncertów i balików. Sale dydaktyczne wypełnione są ciekawymi pomocami dydaktycznymi i zabawkami. Każde dziecko jest dla nas ważne. Czynimy wszystko, aby w naszym przedszkolu każdy czuł się kochany, akceptowany i bezpieczny. Nasze przedszkole jest placówką nastawioną na szeroko rozumiany rozwój dziecka, tak aby poznało ono radość płynącą z zabawy, nauczyło się nawiązywać relacje z innymi dziećmi, z przyjemnością odkrywało i rozumiało otaczający go świat, nauczyło się samodzielności, zasad bezpieczeństwa oraz radzenia sobie z trudnościami, poznało nowe doświadczenia i odnosiło sukcesy. Podróżując po różnych obszarach edukacyjnych zachęcamy dzieci do zdobywania wiedzy, do twórczych poszukiwań, inspirujemy do działania i odkrywania tajemniczych skarbów wiedzy. Dążymy do tego, aby nasi wychowankowie osiągnęli gotowość szkolną i odnosili sukcesy w szkole.

_DSC0365

20160830_065559

20160831_143909

_DSC0338

_DSC0341

_DSC0343

_DSC0353

_DSC0355