AKCEPTUJĘ

Kolumbus na wycieczce

18 lipca 2018
logo placówki

Deszczowa aura pokrzyżowała nam plany ale dzięki temu mogliśmy odwiedzić koleżanki i kolegów z przedszkola Logicus. Będąc na miejscu skorzystaliśmy z możliwości uczestniczenia w kilku ciekawych doświadczeniach w tamtejszym laboratorium. wszystkie doświadczenia były związane z wodą i miały bardzo intrygujące nazwy: Wędrująca woda, Co pływa co tonie oraz Tworzymy kolory.
Po zajęciach zostaliśmy poczęstowani śniadaniem i wróciliśmy do naszego przedszkola.

ZAPRASZAMY DO GALERII – KLIKNIJ